Select - Your Community
Select
Get Mobile App

Product Hunt

avatar

Product Hunt — The best new products, every day

7 months ago

shared a link post in group #Product Hunt

Feed Image

www.producthunt.com

Unitor - Quickly compare unit prices while shopping smarter | Product Hunt

Struggling to compare prices like 5L for $89 vs 2.5L for $69? Unitor makes it easy. Just enter price and quantity, and instantly get the unit price (per ml, kg, etc.). No mental math. Works offline. S

Comment here to discuss with all recipients or tap a user's profile image to discuss privately.

Embed post to a webpage :
<div data-postid="gzbmkpk" [...] </div>
Terms of Service•Privacy Policy