
Product Hunt — The best new products, every day
shared a link post in group #Product Hunt

www.producthunt.com
Unitor - Quickly compare unit prices while shopping smarter | Product Hunt
Struggling to compare prices like 5L for $89 vs 2.5L for $69? Unitor makes it easy. Just enter price and quantity, and instantly get the unit price (per ml, kg, etc.). No mental math. Works offline. S
